close
تبلیغات در اینترنت
وصیت نامه شهید محمد کاظم عباسی

چه مقدار از بیوگرافی شهید سید مجتبی هاشمی اطلاعات دارید؟
گاهی رنج و زحمت زنده نگه داشتن خون شهید،کمتراز شهادت نیست.(امام خامنه ای)

آمار مطالب

کل مطالب : 142
کل نظرات : 0

آمار کاربران

افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 6

کاربران آنلاین


آمار بازدید

بازدید امروز : 56
باردید دیروز : 6
بازدید هفته : 72
بازدید ماه : 156
بازدید سال : 156
بازدید کلی : 780,955
وصیت شهدا
ذکر روزهای هفته
وصیت نامه شهید محمد کاظم عباسی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ام حسبت ان یترکو و لما یعلم الله الذین جاهدوا منکم و لم یتخذوا من دون الله و لا رسوله و لا المومنین ولیجه والله خبیر بما تعلمون. (سوره توبه آیه 16

چنین می پندارید که شما را بدون آزمایش به حال خود رها می کنند، در صورتی که هنوز خدا(چنانچه معلوم و مشخص در عالم ازلی است) در مقام طاعت و مجاهده معلوم نگردانیده که از شما (مدعیان ایمان) چه کس به حقیقت مومن است که جز خدا و رسول و مومن را هرگز دوست خود و همراز خویش نخواهد گزید و خدا از همه کردار شما اگاهست

السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی الیل و النهار و لا جعله الله اخر العهد منی لزیارتکم السلام علی الحسین و علی علی بی الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین. 
من امید واثق دارم که ملت ما تن به ننگ نداده و نخواهند داد تا سقوط رژیم منحط بعث عراق را از پای نمی نشیند. جنگ جنگ است و عزت و شرف ما در گرو همین مبارزات است.(امام خمینی ره) شما هیچ گونه از هیچ چیز هراس نداشته باشید. 
شما برای حفظ اسلام دارید جنگ می کنید. سلام و درود فراوان بر تو ای صاحب الزمان(عج)‏، ای شریک قرآن و ای جانشین خدای رحمن. سلام و درود فراوان بر تو ای نائب بر حق امام زمان(عج) و رهبر کبیر انقلاب. درود فراوان بر روان پاک شهیدان صدر اسلام و شهدای کربلا ایران. با درود بر خانواده شهدا و معلولین و مجروحین و سلام بر رزمندگان اسلام و ادامه دهندگان راهشان. همانطور که از آیه ذکر شده درک می شود خداوند بندگان خود را در مرحله آزمایش و امتحان قرار می دهد تا بدانند کسانیکه می گویند ایمان آوردیم راست می گویند و در حقیقت ایمان آوردند، هر کس از این امتحان الهی موفق بیرون بیاید و بر هوای نفسانی پیروز شود از راستگویان و متقین است. بنابراین باید بکوشیم که از گروه ستمکاران و ظالمان نباشیم و از گروهی باشیم که هدایت شده باشیم. خداوند این لیاقت را به من داد تا بتوانم در این جهاد اصغر شرکت کنم و سعادت پیدا کنم تا در این جنگ، که جنگ بین حق و باطل است بروم و با دشمنان اسلام و قران بجنگم و امیدوارم کاری که انجام می دهم ان یک قدم خیری باشد برای آمرزش گناهانم و مورد عفو و بخشش خداوند رحمن قرار بگیرد. من وصیت مهمی ندارم و خودم را در مقابل شما مردم مسلمان و شهیدپرور خیلی کوچیکتر می دانم که بخواهم شما را نصیحت بکنم. این را می دانم که شما مردم ایثارگر و با تقوی در صحنه هستید و تمام این معجزات و پیروزی های رزمندگان اسلام را جز حضور امام زمان مهدی موعود(عج) و برحق بودن این حکومت اسلامی و جنگ تحمیلی چیز دیگری نمی دانید و با یاری و کمک خداوند است که این پیروزی ها نصیب شما ملت ایران می شود. 
شما این سنگرها را که سنگرهای اسلام و قرآن است، خالی نمی گذارید وبا حضور در جبهه ها و دعاها و مناجات و گریه های خود جبهه های اسلام را عطرآگین می کنید. هر چه از این جنگ تحمیلی می گذرد تعداد شهدا و قربانیان اسلام زیاد می شود، ایمان شما قوی تر و خالص تر می شود و بیشتر در جبهه ها حضور پیدا می کنید و سنگرها را پر می کنید. ای همشهریان عزیز! فریب کسانی که دم از امام و خط امام و اسلام می زنند ولی به گفته خود عمل نمی کنند و خلاف آنرا عمل می کنند نخورید. اینها بجز حرف زدن چیزی دیگر حالیشان نیست، آنها منافقانی هستند که در برابرش همه چیز می-گویند و عمل نمی کنند. شما عمل افراد را در نظر بگیرید. نه ایمان بدون عمل ارزش دارد و نه عمل بدون ایمان، هر دو باید در کنار هم باشند اگر نباشند انان به فساد کشیده می شوند. ای همشهریان عزیز و با ایمان شما را به امام زمان قسم می دهم که نگذارید تا این خون شهیدان اسلام هدر برود‏، نگذارید منافقین پا به روی خون شهیدان تان بگذارند. این منافقین، اسلام را وسیله قرار داده اند تا به هدف های پست خود برسند و می خواهند از این راه شما را شکست دهند هوشیار و اگاه باشید و انهارا نابود نکنید به آنها رحم نکنید منافقین از کفار بدتر هستند و می خواهند شما را به دامن امریکا و شوروی بیندازند. به خدا قسم اینها فریب خورده اند و خیال می کنند که حق هستند و حق می گویند نه چنین نیست مردا حق کسانی هستند که بخدا ایمان بیاورند و قرآن و امام را یاری کنند و در راه خدا از جان و مال و فرزندان خود می گذرند و به جهاد در راه خدا می پردازند. شما جوانان مسلمان و با تقوا رو به جبهه ها بیاورید و این مساله را زود حلش بکنید و به ندای امام تان امام خمینی پاسخ مثبت بدهید و با جهاد در راه خدا با کافران بجنگید و انان را نابود کنید. امام عزیزتان را تنها نگذارید و تمام دستورات امام را گوش کنید و به آن عمل نمایید و برای سلامتی امام عزیزمان دعا کنید. قدر خودتان و این جمهوری اسلامی و این امام را بدانید این بزرگترین سعادت و لیاقت است که نصیب ما مردم ایران شده است به خانواده شهدا احترام بگذارید. ما همه باید مدیون این خانواده  شهدا باشیم خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند انها به فرزندانشان درس شهادت و جانبازی را اموخته اند و در دامن پاک خود پرورش و تقدیم اسلام کرده اند. همانطور که امام عزیزمان فرمودند: خانواده شهدا چشم و چراغ این ملتند. باید به خانواده شهدا در پیشگاه خدا اجر و ثواب زیادی دارند. 
پیام ام به رزمندگان اسلام این است که این معنویت و خلوص نیتی که در بین شماست آنرا حفظ کنید دعا و مناجات و نمازهای شب را فراموش نکنید. مادامی که این حالت عرفانی در بین شماست پیروزید. اطاعت از فرماندهی، یک امری است واجب که اگر اطاعت نکنید گناه بزرگی مرتکب شده اید و نظم و هماهنگی را در کارهایتان رعایت کنید که با نظم است که کارها به پیش می رود و اگر در یک جنگ نظم و قانون و هماهنگی نباشد تفرقه و اختلال بوجود می آید و کارها ب خوبی پیش نمی رود
. 
از پیروزی هایی که نصیبمان می شود مغرور نشوید. در حقیقت این ما نیستیم که می جنگیم و پیروزی بدست می آوریم، بلکه کمک خداوند است و دست غیبی است که توسط فرشتگان خدا ظاهر می شود و این پیروزی ها را بدست می آورد و مالک اصلی خداست. ان صمیمیت و دوستی که بین شماست آنرا حفظ کنید که انشالله بزودی پیروز هستید. و اما وصیت به پدر و مادرم: ای پدر و ای مادر! بدانید که فرزندتان با عشق به خداو عشق به اسلام بود که روانه میدان جنگ شد و هیچگونه زور اجباری در کار نبوده است. با آگاهی کامل به اسلام و اطاعت از ولایت فقیه و امام بر حق‏، امام خمینی بود که به جبهه حق علیه باطل عازم شد. اصلا ناراحت نباشید چون شما فرزندانتان را برای اسلام و قران داده اید. در آخرت نیز در برابر فاطمه زهرا(س) سربلند و سرافراز هستید ودین خودتان را نسبت به اسلام ادا کردید. بکوشید تا برای امام حسین (ع) و علی اصغر و علی اکبر امام حسین (ع) گریه کنید و کارهایتان فقط برای رضای خدا باشد. مادرجان‏، اگر چه شما ان حق فرزندی که بر گردن من داشتهاید نتوانستم ادا کنم! اما از شما می خواهم که مرا ببخشید و حلال بکنید. از تمام دوستان و آشنایان و خویشان طلب بخشش می کنم و می خواهم که برای آمرزش گناهانم دعا کنید. از شما پدر و مادرم می خواهم که بگویید روزها و نمازهای قضا مرا بگیرند و فقط تعداد روزهایی که در سال 1360 و 1361 قضا شده است حدود 37 روز می باشد و بقیه سال ها را نمی دانم. از شما خواهش دارم که بگویید تا روزه های قضا مرا بگیرند و در آخر از همه شما التماس دعا دارم.

تعداد بازدید از این مطلب: 25
موضوعات مرتبط: وصایای شهدا ,
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 5


مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


عضو شوید


نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد